Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tož už sme čtyři

23. 12. 2007

Po dlouhém hledání na stránkách pražského útulku (www.upozpraha.cz)  u nás doma zazněla věta: "Jdem si pro něho!" A taxme šli. Pro malýho pejska, co nic nesní, venku se nám bude motat kolem nohou a doma rozveselí našeho Gezánka, kterej nám pomalu stárne a stává se z něj lenoch a bručoun. Vlkošedej mrňous vypadal na fotce děsně kouzelně, taxme mu vybrali jméno Čáryfuk. Do útulku to máme přes les kousek, Gezánek nás vedl na cestě tam, a na cestě zpátky sme si my vedli.... Máju - chlupatou jednatřicetikilovou vlčandu kříženou s beauceronem. Fotky ze seznamování s námi i Májiným novým domovem zde:

http://tharoundhouse.rajce.idnes.cz/Jaxme_prisli_k_Maje/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahojkýýý

(Evka, 29. 1. 2008 18:58)

Hele nemáte knihu návštěv tak píšu sem : GRATULUJUUUUUUUUUU TY NAŠE ZNAKOVNICE MILOVANÁÁÁÁÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JSME NA TEBE PYŠNÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ ! cmuuuuuuk

Týjobrďooo...

(Renka a Fáč, 28. 1. 2008 13:58)

...parádní tvářička webíčku... :o) musíme vás šoupnout k nám do odkazů, tedy pokud vám nebude vadit, že jste na infantilních růžovoučkých stárnečkách... :o) Tak jsem koukala na ticho.cz a strávila jsem tam hodinu a učila jsem se znakovat: kdo, kde, kdy, kdokoliv, kamarád,... ufff, nemohla jsem se od toho odtrhnout... supr, děcka, zdravíííííííme Prahůůů... cmuk!

jůůů

(E.M.A.N., 27. 1. 2008 18:27)

tyjo pěkně sis pohrala s logem si pašááák náádhera!! :-) cmuk

www.amonek.estranky.cz

(E.M.A.N., 26. 1. 2008 21:32)

No parááááda :-) jen tak dááál :-)